KOMŞUM MARKET SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

KOMŞUM MARKET, paket servise başladı. KOMŞUM MARKET‘in Yeni hizmeti paket servis sistemi, JET hızındaki servis süresi ve benzersiz hizmetleriyle SİLİVRİLiler KOMŞUM MARKET PAKET SERVİS hizmetisi bağımlısı olacak!

EKMEK İSRAFINA SON

KOMŞUM MARKET ARAC SERVİS

Türkiyde günde 5 milyon ekmek israf oluyor gelin hep beraber bunu azaltalım.

CEVRE DOSTU

KOMŞUM MARKET PAKET SERVİS

Cevremizi temiz tutmak, cocuklarımızı iyi güzel bir dünya bırakmak için pet şişelerini, şişe çamlararını ve genel olarak geri dönüşüm atıklarını Toplmama hizmeti

ÖĞRENCİYE DESTEK

KOMŞUM MARKET JET PAKET SERVİS

TASARRUFLU ÇOÇUK

KOMŞUM MARKET JET PAKET SERVİS

PAYLAŞMAK GÜZELDİR

KOMŞUM MARKET JET PAKET SERVİS

Aşüre çobasınının malzemesi bizden yapması sizden ,yemesi hep beraber

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Masa Üstü bilgisayar, diz üstü bilgisaya, tablet veya akıllı çep telefonu uyumlu KOMŞUM MARKET web sitesi üzerinden hızlı ve çok kolay bir şekilde online sipariş verebilirsiniz.

Dilerseniz 0507 230 17 22 numaralı telefon üzerinden de hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Eve teslim Paket servis süremiz gün içinde siparişleriniz size ulaşır, açil durumda KOMŞUM MARKET JET PAKET SERVİS hızmetimizden faydalanabilirsiniz KOMŞUM MARKET JET PAKET SERVİS süremiz varsayılan olarak 1 SAAT olsa da çok daha kısa sürede kapınızdayız

KOMŞUM MARKET Paket Servis Bölgeleri

Silivri yeni mahalle çevresiyle başladığımız paket servis bölgeleri zamanla daha geniş noktalara ulaşacaktır. Bulunduğunuz semtin paket servis kapsamına dahil olması için lütfen 0507 230 17 22 numaralı telefon üzerinden bizimle iletişime geçin.

Paket Servis Saatleri

KOMŞUM MARKET haftanın her günü 07:00 ile 22:00 saatleri arasında açık ancak paket servis saatleri 07:30 – 22:45 olarak belirlenmiştir. Paket Servis saatleriyle ilgili değişiklikleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Şimdilik Kapıda Nakit Ödeme kabul ediyoruz, Lakin en kısa zamanda Kapıda Kredi Kartı ile ödeme yapabileceksiniz.